Edukacinė diena Druskininkuose

Rugpjūčio 31 d. Vilkaviškio rajono sporto mokyklos mokytojai įprastą darbo dieną pakeitė metodine išvyka. Šios išvykos poreikį padiktavo veiklos gerinimo, ugdymo kokybės siekio ir edukacinių erdvių pasikeitimo mokykloje planai. Todėl, siekiant surinkti kuo daugiau informacijos, pasisemti kitų įstaigų patirties edukacinių erdvių kūrimui, projektinėms veikloms, pasirinkta metodinė diena, kurios metu aplankytos  2 Druskininkų ugdymo įstaigos – aplankytas LSC sporto kompleksas „Druskininkai“ ir Druskininkų sporto centras.

Druskininkų sporto kompleksas, kurio statybos prasidėjo 2008 metais ir kuris buvo statomas 12 metų, visus pedagogus sužavėjo patraukliomis ir puikiai įrengtomis sportavimui erdvėmis.  Naujutėlaitį sporto kompleksą  sudaro stadionas, 25 m. ilgio baseinas, žaidimų ir kovinių sporto šakų sektoriai, treniruoklių salės, reabilitacijos centras, viešbutis, valgykla bei restoranas su konferencijų centru. Dabar šį objektą administruoja Lietuvos sporto centras. Jau du metai kaip objektas pabaigtas ir žadama, kad spalį jis atvers duris.  Kompleksas skirtas Lietuvos sportininkų rengimui, bus naudojamas kaip treniruočių bazė, tačiau jame galės vykti ir atitinkamo lygio varžybos. Numatytos ir tarptautinių treniruočių stovyklos, varžybos bei kiti renginiai.

Apsilankėme ir Druskininkų sporto centre, kuriame keletą pastarųjų metų imtynių treneriu dirbo dabartinis Vilkaviškio rajono sporto mokyklos direktorius Jonas Jurkynas. Centro direktorius papasakojo apie vykdomas veiklas ir pasiekimus, parodė sporto salę, iškovotus prizus bei taures.

Pedagogai grįžo pasisėmę įspūdžių, prieš naujus mokslo metus įgiję metodinės patirties, užsikrėtę darbinga nuotaika, poreikiu puoselėti ir tobulinti savo įstaigos erdves bei  įvairinti veiklas.

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *