Darbą pradėjo naujasis Vilkaviškio rajono sporto mokyklos direktorius


Beveik 20 metų Vilkaviškio rajono sporto mokyklai vadovavęs Algidas Karalius pasibaigus kadencijai pasitraukė iš direktoriaus pareigų. Jį šiame poste pakeitė konkursą laimėjęs laisvųjų imtynių treneris Jonas Jurkynas.

Šiandien, birželio 1-ąją, naujai paskirtą vadovą su pirmąją jo darbo diena sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

Savivaldybės vadovai, sveikindami J. Jurkyną su naujomis atsakingomis pareigomis, linkėjo jam būti principingu vadovu, įsiklausančiu į kitų darbuotojų nuomonę, keliančiu kolektyvo dvasią bei jį telkiančiu bendram tikslui.

„Tikimės, kad sporto sritis ir toliau klestės, o prie to prisidės ir pagerėjusios sąlygos – sportuosite naujame sporto centre. Norisi palinkėti, kad pradėtas eiti kelias ir darbai, toliau būtų tęsiami, tačiau atsirastų ir naujų veiklų, o Vilkaviškio vardas būtų garsinamas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų“, – linkėjo meras A. Neiberka.

J. Jurkynas sakė, kad džiaugiasi šiuo karjeros pokyčiu, iššūkiais, tikisi suburti darnią komandą bei pateisinti lūkesčius.

„Kolektyvą puikiai pažįstu, šioje sistemoje dirbu jau ne pirmus metus ir darbo specifika man taip pat yra žinoma. Tačiau iš arčiau reikės susipažinti su kiekviena sporto šaka, dirbti su treneriais. Svarbiausia – sportiniai rezultatai ir vaikų užimtumas. Stengsimės kiek įmanoma plėsti sporto šakų pasirinkimą ir siekti gerų rezultatų“, – kalbėjo J. Jurkynas.

Naujasis direktorius kalbėjo, kad šiuo metu visas kolektyvas gyvena kraustymosi nuotaikomis. Šiomis dienomis į Vilkaviškio sporto ir pramogų centrą vienas po kito vyksta dokumentų, apdovanojimų prikrauti automobiliai, darbuotojai kuriasi dar dažais kvepiančiose patalpose.

J. Jurkynas yra gerai žinomas ir gerbiamas mūsų rajono sporto treneris. Iki šiol jis daugiau nei 20 metų dirbo laisvųjų imtynių treneriu, o jo treniruojami Vilkaviškio rajono imtynininkai kiekvienais metais džiugino savo iškovotų trofėjų gausa.

Linkime J. Jurkynui sėkmingo darbinio starto atsakingose pareigose!

 

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *