Estafetinis bėgimas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui

Kovo 9 d. Vilkaviškio miesto Jono Basanavičiaus aikštėje įvyko Vilkaviškio sporto mokyklos organizuotas estafetinis bėgimas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui.

Jame dalyvavo net 13 komandų iš Vilkaviškio pradinės mokyklos, Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos, Kybartų „Saulės” progimnazijos, Bartninkų J. Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro, Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro, Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinės mokyklos, Sūduvos pagrindinės mokyklos ir Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos.

Bėgimo dalyvių pasveikinti atvyko garbingi svečiai: Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, LR Seimo narys Algirdas Butkevičius, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

Prasidėjus varžyboms komandos susiskirstė į dvi grupes: 1–4 klasių mokinių ir 5–8 klasių mokinių. Po įnirtingos kovos paaiškėjo, kad 1–4 klasių mokinių grupėje trečiosios vietos laimėtoja tapo Kybartų „Saulės” progimnazijos komanda, antrąją vietą laimėjo Sūduvos pagrindinės mokyklos komanda, o pirmosios vietos nugalėtoja – Vilkaviškio pradinės mokyklos komanda.

5–8 klasių mokinių grupėje trečiąją vietą iškovojo Bartninkų J. Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro komanda, antrąją vietą laimėjo Sūduvos pagrindinės mokyklos komanda, o pirmąją vietą – Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos bėgikų komanda.

Visiems dalyviams įteikti trispalviai vėjo malūnėliai ir padėkos raštai, o laimėtojų komandų nariai apdovanoti medaliais ir prizinėmis taurėmis.