Vilkaviškio rajono sporto mokykla kartu su Vilkaviškio rajono savivaldybe įgyvendina projektą „Jaunimo sporto ir fizinio aktyvumo didinimas skatinant vietos valdžios institucijų ir bendruomenių įtraukimą pasienio regione“

Vilkaviškio rajono sporto mokykla kartu su pagrindiniu partneriu – Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Jaunimo sporto ir fizinio aktyvumo didinimas skatinant vietos valdžios institucijų ir bendruomenių įtraukimą pasienio regione“. Projektas finansuojamas Europos sąjungos lėšomis ir įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę, sutartis – GC Nr. 1S-165.

PROJEKTO TIKSLAS – padidinti mokyklinio amžiaus vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą Lietuvos pasienio regione, skatinant valdžios institucijų bendradarbiavimą ir stiprinant vietos bendruomenes įsitraukimą.

Projekto metu siekiama suburti nevyriausybines organizacijas bendradarbiavimui  ir sudaryti sąlygas užmegzti ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius sporto ir fizinio aktyvumo skatinimo srityje. Projekto metu partneriai vysto sportinių veiklų bei sveiko gyvenimo būdo plėtojimui reikalingą infrastruktūrą Kybartuose vykdoma stadiono rekonstruoja. Taip pat stiprinami sporto ir fizinio aktyvumo ugdytojų, trenerių, bei  valdžios institucijų darbuotojų, sporto NVO bei bendruomenės atstovų  gebėjimai ir kompetencijos rengiant jiems mokymus ir seminarus. Siekiant į sportines veiklas įtraukti kuo daugiau vaikų ir jaunimo , paskatinti juos kelti savo pasiekimų lygį bei efektyviau sportuoti, sukurta Jaunimo futbolo lyga, organizuojama Sportinė vasaros stovykla bei Olimpinė diena.

Projektas įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę yra finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis.

Projekto pradžia – 2021-05-07, pabaiga – 2022-11-06.

Bendras projekto biudžetas – 1 104 384,80 Eur.

Programos finansuojama paramos suma – 993 946,32 EUR.

Vilkaviškio rajono sporto mokyklos biudžeto dalis projekte sudaro – 72 895,80 eur.

Ši publikacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už publikacijos turinį atsako tik Vilkaviškio rajono sporto mokykla ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.


Parengė: projekto renginių organizavimo ir viešinimo specialistas

Edmundas Vencius

VILKAVIŠKIO RAJONO SPORTO MOKYKLA

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *