Vilkaviškio krepšinio klubas ,,Perlas” įgyvendina projektą ,,Vaikų ir jaunimo fizinis skatinimas Vilkaviškio rajone”

Vilkaviškio krepšinio klubas „Perlas” įgyvendino projektą „Vaikų ir jaunimo fizinis skatinimas Vilkaviškio rajone“ Nr. SRF-SRO-2019-1-0186. Vaikų ir jaunimo užimtumo didinimas yra vienas iš pagrindinių visuomenės uždavinių. Būtina atkreipti dėmesį į vaikus ir jaunimą, nes jie – judriausia visuomenės dalis, todėl būtina užsiimti vaikų ir jaunimo fiziniu ugdymu, sudaryti sąlygas jų saviraiškai. Technologijų įtaka, fizinio aktyvumo stoka ir neišugdytas noras sportuoti ar fiziškai judėti yra vienos iš pagrindinių sveikatos sutrikimų ir mažos motyvacijos rinktis aktyvų gyvenimo būdą priežastys. Siekiant aukščiau spręsti įvardintas problemas, bei įtraukti vaikus ir jaunimą į sportinę veiklą, skatinti jų susidomėjimą sportu būtina organizuoti įvairius sporto renginius, stovyklas. Vilkaviškio krepšinio klubas „Perlas” siekiant projekte užsibrėžtų tikslų projekto įgyvendinimo metu suorganizavo 2 krepšinio turnyrus ir vaikų vasaros stovyklą, taip siekdamas populiarinti krepšinį tarp Vilkaviškio rajono jaunimo, skatinti aktyvų, turiningą jų laisvalaikio praleidimo būdą.

Bendra projekto vertė 8 224,00 Eur, iš jų sporto rėmimo fondo lėšos sudaro 7 648,00 Eur, Vilkaviškio krepšinio klubas „Perlas” dalis – 576,00 Eur.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

                                                                                                                                                                    

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *