Vilkaturnyras@gmail.com

3x3 Žaidėjai Rezultatų lentelė Statistika Apdovanojimai 2%
Naujienos Komandos Turnyrinė lentelė Nuostatai Krepšinio taisyklės Į pradžią
Tvarkaraštis / Rezultatai
2013 gegužė 18 d.  (šeštadienis)
10:30 GKS Virtucom - Šeimena (C dėl 3 vietos) Visvaldas J., Dainius G 110-92
12:15 Detransa - Karkliniai (B 1/2 finalo) Visvaldas J., Nerijus Ž. 90-66
14:00 Tritaškių konkursas! Rolandas L. Arnoldas Vasiliauskas
15:00 SK Suvalkas - Gižai (B 1/2 finalo) Dainius G., Nerijus Ž. 111-101
16:45 Vulcan.lt - Dubleriai  (A finalas) Teisėjai iš Mrj. 77-80
2013 gegužė19 d.  (sekmadienis)
11:00 Karkliniai - Gižai  (B dėl 3 vietos) Dainius G., Nerijus Ž. 88-83
12:45 Kadis - Kvintas (C finalas) Raimundas G., Nerijus Ž.  80-86
14:30 SK Suvalkas - Detransa (B finalas) Raimundas G., Nerijus Ž. 110-104
2013 gegužė 11 d.  (šeštadienis)
10:30 GKS Virtucom - Kvintas (C lygoa pusf.) Visvaldas J., Gintautas G. 80-97
15:45 Detransa - Karkliniai (B lyga) Visvaldas J., Raimundas G. 75-69
2013 gegužė 12d.  (sekmadienis)
10:30 Gižai - Klampučių vienybė  (B lyga.) Nerijus Ž.., Dainius G 98-76
12:15 SK Suvalkas - Karkliniai (B lyga) Nerijus Ž.., Dainius G 69-75
14:00 Ties riba - Gražiškiai  (A lygoa dėl 3 vietos.) Nerijus Ž.., Gintautas G 94-88
2013 gegužė 4 d.  (šeštadienis)
10:30 Karklinai - Dubeleriai 2 Visvaldas J., Gintautas G. 85-98
12:15 SK Suvalkas - Gudkaimis  Visvaldas J., Dainius G. 112-70
2013 gegužė 5d.  (sekmadienis)
15:45 GKS Virtucom - VT98 Ugnius B., Dominykas N. 102-92
17:30 Gižai - Karkliniai  Raimundas G., Gintautas G. 90-75
2013 balandis 27 d.  (šeštadienis)
11:00 Šeimena - Kadis  (C lygos pusf.) Raimundas G., Gintautas G. 91-100
12:45 Detransa - Gudkaimis   (B lyga) Visvaldas J., Dominykas N. 118-58
14:30 SK Suvalkas - Klampučių vienybė   (B lyga) Visvaldas J., Dainius G. 115-110
16:15  Vulcan.lt - Gižai  (A lyga) Visvaldas J., Raimundas G. 77-70
2013 balandis 28 d.  (sekmadienis)
10:30 Detransa -  Klampučių vienybė   (B lyga)   Raimundas G., Nerijus Ž. 80-86
12:15 Karklinai - VT98  (B lyga) Nerijus Ž.., Ugnius B.  116-70
14:00 Gižai - Gudkaimis (B lyga) Visvaldas J., Gintautas G. 93-74
15:45 Vulcan.lt  - Ties riba  (A lygos pusf.)   Visvaldas J., Gintautas G. 109-95
17:30 Dubleriai - Gražikiai  (A lygos pusf.)      Visvaldas J., Dainius G. 86-81
2013 balandis 13 d.  (šeštadienis)
11:00 Klampučių vienybė - VT98  (B lyga) Visvaldas J., Ugnius B.  111-81
12:45 Dubeleriai 2 - Gudkaimis   (B lyga) Visvaldas J., Ugnius B. 101-82
14:30 Bartininkai - Kadis   (C lyga) Raimundas G., Dainius G. 81-92
16:15 Dubleriai - SK Suvalkas   (A lyga) Raimundas G., Gintautas G. 134-86
2013 balandis 14d.  (sekmadienis)
10:30 Kvintas - Tikslas   (C lyga) Nerijus Ž., Dainius G. 114-59
12:15 Gudkaimis - VT98   (B lyga) Raimundas G.,Dominykas N. 128-84
14:00 Detransa - Gražiškiai   (A lyga) Nerijus Ž., Dainius G. 102-104
15:45 Dubeleriai 2 - Klampučių vienybė   (B lyga) Gintautas G., Ugnius B. 90-91
17:30 Ties riba - Karklinai   (A lyga) Raimundas G., Gintautas G. 78-63
2013 balandis 6 d.  (šeštadienis)
11:00 Gražiškiai - Karklinai  Visvaldas J., Gintautas G. 63-77
12:45  Šeimena - Tikslas Visvaldas J., Ugnius B. 100-71
14:30 Bartininkai - Kadis Visvaldas J., Dominykas N. 76-79
16:15 Detransa - Gižai Raimundas G., Dainius G. 90-80
2013 balandis 7 d.  (sekmadienis)
10:30 Vulcan.lt - Gudkaimis Raimundas G.,Dominykas N. 111-70
12:15 GKS Virtucom - Bartininkai Raimundas G., Nerijus Ž. 85-78
14:00 Dubleriai - Klampučių vienybė Gintautas G., Ugnius B. 115-103
15:45 Ties riba - Dubeleriai 2 Raimundas G., Gintautas G. 118-81
17:30 Detransa - SK Suvalkas Nerijus Ž., Dainius G. 109-95
2013 kovo 30 d.  (šeštadienis)
11:00  Dubleriai2 - VT98 Visvaldas J., Ugnius B. 122-58
12:45 Kvintas - Tikslas Visvaldas J., Dainius G. 101-62
14:30 Ties riba - SK Suvalkas Visvaldas J., Dominykas N. 107-74
2013 kovo 31 d.  (sekmadienis)
12:45 Vulcan.lt - Dubleriai Raimundas G.,Gintautas G. 93-84
2013 kovo 23 d.  (šeštadienis)
11:00 Kvintas - Kadis Dainius G., Dominykas N. 85-76
12:45 Bartininkai - Tikslas Raimundas G., Ugnius B. 86-57
14:30 Vulcan.lt - Klampučių vienybė Raimundas G., Dainius G. 102-70
16:15 GKS Virtucom - Šeimena Raimundas G., Dainius G. 94-89
2013 kovo 24 d.  (sekmadienis)
11:00 Dubleriai - Gražiškiai Raimundas G., Dainius G. 107-81
12:45 Gižai - SK Suvalkas Visvaldas J., Dainius G. 81-84
14:30 Ties riba - VT 98 Visvaldas J., Dominykas N. 100-51
16:15 Gudkaimis - Karkliniai Dainius G., Ugnius B. 53-101
2013 kovo 16 d.  (šeštadienis)
11:00 Kvintas - Šeimena Visvaldas J., Dainius G. 108-117
12:45 Detransa - Ties Riba Visvaldas J., Raimundas G. 91-75
14:30 Dubleriai - Gudkaimis Gintautas G., Raimundas G. 114-88
16:15 Gižai - VT 98 Gintautas G., Dominykas N. 107-90
2013 kovo 17 d.  (sekmadienis)
11:00 GKS Virtucom -  Kadis Nerijus Ž., Dominykas N. 80-78
12:45 Klampučių vienybė - Gražiškiai Nerijus Ž., Gintautas G. 76-100
14:30 Dubleriai 2 - Suvalkas Raimundas G., Gintautas G. 96-100
16:15 Vulcan.lt - Karkliniai Raimundas G., Nerijus Ž. 70-69
2013 kovo 9 d.  (šeštadienis)
11:00 SK Suvalkas - VT Gintautas G., Dominykas N.,  177-63
12:45 Gražiškiai - Gudkaimis Gintautas G., Ugnius B. 112-82
14:30 Bartininkai - Šeimena Visvaldas J., Dainius G. 79-86
16:15 Karkliniai - Klampučių vienybė Visvaldas J., Raimundas G. 99-94
2013 kovo 10 d.  (sekmadienis)
11:00 Detransa - Dubleriai 2 Visvaldas J. Dainius G. 103-69
12:45 GKS Virtucom - Kvintas Visvaldas J, Raimundas G. 81-86
14:30 Ties Riba - Gižai Visvaldas J., Gintautas G. 97-78
16:15 Kadis - Tikslas Gintautas G., Ugnius B. 93-70
2013 kovo 2 d.  (šeštadienis)
11:00 Kvintas - Bartininkai Gintautas G., Ugnius B. 100-76
12:45 Detransa - VT Grazvydas G., Ugnius B. 158-64
14:30 Vulcan.lt - Graziskiai Dainius G., Dominykas N. 92-83
16:15 Gudkaimis - Klampuciai Gintautas G., Dominykas N. 75-129
2013 kovo 3 d.  (sekmadienis)
11:00 Dubleriai2 - Gižai Gintautas G., Dainius G. 77-90
12:45 SKG Virtucom - Tikslas Grazvydas G., Ugnius B. 84-56
14:30 Šeimena - Kadis Nerijus Z., Visvaldas J 90-78
16:15 Dubleriai - Karkliniai Gintautas G., Visvaldas J. 76-72

 

Į viršų