Apie mus

 

 

MOKINIAI VARŽĖSI KROSO TAKELIUOSE

                                              2017 m. rugsėjo 30 d.

                      Rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių sportinių varžybų sezonas prasidėjo rudens kroso varžybomis. Vilkaviškio miesto parke prie ‚Ąžuolo“ progimnazijos  keturiose amžiaus grupėse varžėsi  mokiniai iš 8 švietimo įstaigų. Oro sąlygos nelepino, o ir bėgimo trasa nedžiugino, bet dalyvaujančios komandos išlaikė visus išbandymus.

                      Daugiausia prizinių vietų  - net 10 iš 24 - laimėjo Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos – daugiafunkcio centro sportininkai, kurie ir tapo kroso varžybų nugalėtojais.

                      Antrąją vietą užėmė Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla. Šios mokyklos komanda buvo pati gausiausia.  Trečioji vieta atiteko Sūdavos pagrindinės mokyklos mokiniams.

                      Tarp gimnazijų  pirmąją vietą  laimėjo Gražiškių bėgikai.

                      Visos komandos – laimėtojos buvo apdovanotos taurėmis ir diplomais, dalyviai  - medaliais ir diplomais, o geriausius rezultatus pasiekę bėgikai – prizais.

                      Individualioje įskaitoje kroso varžybų nugalėtojais tapo:

                      tarp vaikų 500 m  - Eglė Šūmakarytė ir 1000 m -  Žilvinas Žilinskas, tarp jaunučių 1000 m - Austėja Astrauskaitė ir 1500 m- -  Žilvinas Navickas, tarp jaunių 1500 m Eglė Bajoraitė  ir 2000 m Vitalijus Buzmakovas, tarp jaunuolių – 1500 m Giedrė Račiukaitytė ir 2000 m. Ignas Rutkauskas.   

      Lietuvos mokinių rudens kroso pirmenybių nugalėtoja 500 m. bėgime Erika Dėdinaitė

               Po šių varžybų buvo sudaryta rajono rinktinė, kuri dalyvavo Lietuvos mokinių rudens kroso pirmenybėse Palangoje.  Šiose varžybose  geriausiai sekėsi Vilkaviškio rajono sporto mokyklos auklėtinei Erikai Dėdinaitei. Erika 1000 m distanciją tarp mergaičių įveikė per 3.32,0 min. ir tapo vaikų amžiaus grupės nugalėtoja. Gerai sekėsi ir penktąsias vietas iškovojusioms Vakarei Buzikaitei  (500 m tarp mergaičių), Paulinai Berkevičiūtei (500 m tarp jaunučių), Austėjai Astrauskaitėi  (1000 m  tarp jaunučių). Septintąją  vietą laimėjo Žilvinas Žilinskas, o aštuntas atbėgo Mantas Bujanauskas (1000 m tarp berniukų). Tarp jaunučių 1500 m distancijoje septintas finišavo Žilvinas Navickas, o devintas finišą pasiekė – Marijus Jankaitis.

                      Bendrakomandinėje įskaitoje Vilkaviškio rajono sporto mokykla iš 27 komandų užėmė 9 vietą.

 

JAUNŲJŲ VILKAVIŠKIO KREPŠININKŲ PERGALĖ

Šių metų balandžio – gegužės mėnesiais vyko Lietuvos pietvakarių regiono krepšinio pirmenybės, kuriose dalyvavo Vilkaviškio rajono sporto mokyklos 2006-2007 metų berniukų krepšinio komanda. Pogrupyje buvo 6 komandos:  Marijampolės ŽSM – EUROSTANDARD, Marijampolės ŽSM – METRUM, Marijampolės ŽSM 2007, Prienų KKSC, Lazdijų SC, Vilkaviškio SM. Vilkaviškiečiai laimėjo visas reguliaraus sezono rungtynes ir tapo nugalėtojais. Džiugu, kad  kai kurias varžybas vaikai laimėjo įspūdingais skirtumais (40-0, 49-9). Gegužės 30 dieną vyko finalinio ketverto rungtynės Marijampolėje. Čia ir vėl sekėsi labai gerai - pusfinalyje gan lengvai buvo nugalėti prieniškiai, o finale po atkaklios kovos palaužti ryžtingai nusiteikę šeimininkai. Visi vaikai sunkiai dirbo ir už tai buvo apdovanoti titulu. Reguliaraus sezono naudingiausiu žaidėju buvo pripažintas Vilkaviškio sporto mokyklos auklėtinis Kevinas Šacas, o naudingiausiu finalinio ketverto žaidėju taip pat tapo mūsiškis Lukas Dėdelis.

Jauniesiems krepšininkams šie laimėjimai labai svarbūs dar ir dėl to, kad jie pradėjo treniruotis tik rugsėjo mėnesį, o sezono pabaigoje jau skynė darbo vaisius. Komanda nežada sustoti ir naujame sezone dalyvaus MKL „pirmasis iššūkis“ čempionate, bei vėl bandys užkariauti pietvakarių regiono krepšinio lygą.

Kviečiu berniukus, mėgstančius ir norinčius žaisti krepšinį papildyti 2006-2007 metų gimimo komandą. Ateinančiame sezone dalyvausiu pietvakarių lygoje ir su 2008-2009 metų gimimo berniukų komanda, į kurią taip pat kviečiu jaunuosius krepšininkus.

Dėkoju vaikams už sunkų ir nuoširdų darbą treniruojantis bei jų tėvams už supratimą ir palaikymą.

                                                                                                     Tomas Bonkevičius

Marijampolės regiono jaunučių krepšinio pirmenybės

Marijampolės žaidimų sporto mokykla organizavo regiono jaunučių krepšinio pirmenybes.  Jose dalyvavo ir Vilkaviškio rajono sporto mokyklos komanda, suburta iš Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokinių. Puikaus krepšinio specialisto,  neformaliojo švietimo mokytojo Arūno Vaitiekaičio vadovaujama komanda   finalinėse varžybose iškovojo nugalėtojų taurę, aplenkdama Lazdijų sporto centro krepšininkus. Trečiąją vietą iškovojo  Marijampolės žaidimų sporto mokyklos  auklėtiniai.

LIETUVOS MOKINIŲ OLIMPINIO FESTIVALIO 

KALNŲ DVIRAČIŲ KROSO FINALINĖS VARŽYBOS

 

          2015 m. gegužės 6-7 d. Kaune, Olimpinės dienos metu vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kalnų dviračių finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo 14 berniukų ir 14 mergaičių komandų iš Biržų, Panevėžio r., Šilalės r., Pasvalio r., Ignalinos r., Molėtų, Mažeikių r., Utenos, Alytaus, Panevėžio r., Širvintų r., Šalčininkų, Vilniaus, Vilniaus r., Vilkaviškio ir Raseinių.

 

Tarp berniukų komandų nugalėtoja tapo Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos komanda: Gytis Matusevičius, Povilas Grabauskas, Paulius Šavelskis, Edvinas Povilaitis. Komandą paruošė Sporto mokyklos neformaliojo švietimo mokytojas Artūras Žemaitaitis.

        Individualioje įskaitoje tarp berniukų  greičiausi buvo vilkaviškiečiai Povilas Grabauskas ir Gytis Matusevičius. 

         Sportininkus apdovanojo Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius. 

 

 

MOKINIAI BĖGIMU PAGERBĖ TRENERĮ V. MILIAUSKĄ

      

Balandžio 29 dieną, Vilkaviškio miesto stadione vyko rajono lengvosios atletikos kroso pirmenybės, skirtos buvusio trenerio Vaclovo Miliausko atminimo taurei laimėti. Renginys sulaukė gausaus būrio sportininkų iš devynių bendrojo lavinimo mokyklų.

Vasario mėnesį sukako metai, kai netekome kolegos Vaclovo Miliausko, todėl Vilkaviškio lengvosios atletikos sporto klubo prezidento Modesto Saldukaičio ir Vilkaviškio rajono sporto mokyklos vadovų iniciatyva buvo nuspręsta pavasarinį krosą skirti trenerio V. Miliausko atminimui.

Iškilmingame varžybų atidaryme sveikinimo žodį tarė trenerio žmona  - Eleonora Miliauskienė. Ji prisiminimais pasidalino apie vyro atsidavimą sportui, jo kruopštumą ir atsakingumą, meilę darbui, auklėtiniams bei savo šeimai. Trenerio Vaclovo Miliausko atminimas buvo pagerbtas tylos minute, o po varžybų padėtos gėlės ant jo kapo...

Dalyviai varžėsi keturiose amžiaus grupėse. Patys jauniausieji sportininkai – 2002 metų gimimo ir jaunesni. Mergaitės rungtyniavo 500 m distancijoje ir į stipriausiųjų trejetuką pateko O. Smilgytė, P. Kanapskytė  ir R. Striokaitė . Berniukai bėgo 1000 m nuotolį ir jame prizininkais tapo A. Šitkauskas, Ž. Navickas ir B. Jankaitis. Visi išvardinti bėgikai iš Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos – daugiafunkcio centro.

Jaunučių amžiaus grupėje ( 2000 -2001 m. g.), mergaitės startavo 1000 m nuotolyje ir čia nepralenkiama buvo D. Kizlaitytė iš Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos. Po jos finišavo K. Riškevičiūtė ir G. Čivinskaitė iš Bartninkų mokyklos. Berniukai rungtyniavo 1500 m distancijoje. Čia greičiausiai finišavo V. Lisauskas iš „Ąžuolo“ progimnazijos, A. Omilijonas iš Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos ir A. Grigaitis iš Kybartų „Saulės“ progimnazijos.

Jaunių amžiaus grupės sportininkai, gimę 1999-1998 metais, atitinkamai varžėsi 1500 m ir 2000 m nuotoliuose. Nugalėtojomis tapo S. Lažauninkaitė, I. Skilčiūtė (abi Bartninkų mokyklos auklėtinės) ir A. Stankevičiūtė (Sūdavos vidurinė mokykla). Vaikinai prizines vietas pasidalino sekančiai: – M. Šitkauskas (Bartninkų mokykla) , L. Guščius (S. Nėries pagrindinė mokykla) ir J. Laurinaitis („Aušros „ gimnazija).

Vyriausiųjų dalyvių -jaunuolių amžiaus grupėje ( 1997 metų gimimo ir vyresni)- merginos bėgo 1500 m distanciją.  Prizininkėmis tapo V. Dulinskaitė iš Gražiškių gimnazijos, K. Kerevičiūtė iš  Marijampolės profesinis rengimo centro Vilkaviškio skyriaus ir B. Lėverytė – iš „Aušros“ gimnazijos. Vaikinai varžėsi 2000 m nuotolyje. Prizines vietas dalinosi gimnazistai M. Račiukaitis ir M. Kazakevičius iš „Aušros“ gimnazijos, bei K. Žvirblis iš Gražiškių gimnazijos.

Atminimo taurės atiteko  komandoms – prizininkėms, surinkusiom daugiausiai taškų. Tarp vidurinių mokyklų ir gimnazijų pirmąją vietą iškovojo Vilkaviškio ‚Aušros“ gimnazija, o tarp pagrindinių mokyklų, progimnazijų ir mokyklų – daugiafunkcių centrų užtikrintai laimėjo Bartninkų Jono Basanavičiau mokyklos – daugiafunkcio centro bėgikai.

Sportininkai renginiu liko patenkinti, nes buvo pagerbti ir apdovanoti ne tik atskirų amžiaus grupių prizininkai, bet atminimo medalius gavo ir pagal nuostatus numatytas atitinkamas dalyvių skaičius. Taurėmis apdovanoti ir daugiausia taškų už pasiektą rezultatą pelnę dalyviai – 3 merginos ir 3 vaikinai. Už tai esame dėkingi renginio rėmėjams - Eleonorai Miliauskienei, Vilkaviškio rajono sporto mokyklai ir Vilkaviškio lengvosios atletikos sporto klubui.

                                                            Lengvosios atletikos trenerė Ina Dubickienė

 

 

LIETUVOS MOKSLEIVIŲ KROSO PIRMENYBĖSE VILKAVIŠKIEČIAI DVYLIKTI

 

     

Spalio 3 dieną Palangoje bėgimo trasoje varžėsi sporto mokyklų ir centrų moksleiviai.   Lietuvos mokinių kroso pirmenybėse iš viso startavo  23 komandos. Vilkaviškiečių         delegaciją sudarė 13 Vilkaviškio rajono sporto mokyklos sportininkų. Bėgikai varžėsi     500, 1000, 1500 ir 3000 m. distancijose. Varžybose geriausiai pasirodė Armandas             Omilijonas, 1000 m. bėgimo distancijoje iškovojęs II vietą ir sidabro medalį.

 

 

SAVIVALDYBĖJE PAGERBTAS JAUNASIS SPORTININKAS LUKAS GUŠČIUS

Rugsėjo 10 d. Vilkaviškio rajono savivaldybėje meras Algirdas Neiberka pagerbė jaunąjį sportininką Luką Guščių ir jo trenerį Modestą Saldukaitį bei padėkojo jiems už puikius pasiekimus sporte.

2014 metų rugpjūčio mėnesį Anglijos mieste Stoke Mandeville vyko Pasaulio 10-osios žmonių, turinčių fizinę judėjimo negalią, jaunimo žaidynės. Lietuvos rinktinės delegacijoje dalyvavo ir Vilkaviškio rajono sporto mokyklos lengvosios atletikos skyriaus trenerio M. Saldukaičio auklėtinis L. Guščius. Jaunasis bėgikas žaidynėse laimėjo net 2 medalius (III vieta 400 m bėgime ir III vieta 800 m bėgime).

Savivaldybės vadovas už puikius pasiekimus sporte įteikė L. Guščiui padėkos raštą ir atminimo dovanėlę. Už sportininko auklėjimą padėkota ir jo treneriui M. Saldukaičiui, kuriam taip pat įteiktas mero padėkos raštas. Prie sveikinimų prisidėjo ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė bei Vilkaviškio rajono sporto mokyklos direktorius Algidas Karalius. Palaikyti jaunojo lengvaatlečio į Vilkaviškio rajono savivaldybę atvyko ir sportininkas Tomas Kairys.

Visi L. Guščiui linkėjo ištvermės, ryžto ir dar didesnių laimėjimų ateityje, kurie džiugintų visą rajoną.  Savivaldybės meras dėkojo sportininkui už tai, kad jis tarptautiniu mastu garsina ne tik rajoną, bet ir visą Lietuvą, pasidžiaugė jo šiųmečiais pasiekimais ir palinkėjo didžiausios sėkmės besiruošiant kitais metais Olandijoje vyksiančiam čempionatui.

Tai anaiptol ne visi L. Guščiaus pasiekimai šiais metais. Jaunasis sportininkas taip pat laimėjo I vietą 400 m bėgime ir II vietą 200 m bėgime šiemet vykusiame Lietuvos žmonių su fizine negalia lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate bei II vietą plaukdamas 50 m laisvuoju stiliumi Lietuvos žmonių su fizine negalia atvirame plaukimo čempionate.

 

 

 

BĖGIMO VILKAVIŠKIO KRAŠTO MUZIEJUS –

VILKAVIŠKIO MIESTO PLIAŽAS

NUOSTATAI

 

1. TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

1.1. Varžybų tikslas populiarinti lengvosios atletikos rungtį – bėgimą.

1.2. Propaguoti sveiką gyvenimo būdą, skatinti masinius sporto renginius.

1.3. Skatinti vilkaviškiečiu ir miesto svečius bėgioti.

1.4. Kelti sportininkų meistriškumą, ugdyti ištvermę bei moralines – valines savybes.

1.5. Išsiaiškinti geriausius bėgikus.

2. VIETA IR LAIKAS

2.1. Varžybos vykdomos 2014 m. birželio 28 d. (šeštadienį). Startas10:00 val. prie Vilkaviškio krašto muziejaus, o finišas–Vilkaviškio miesto pliaže.

2.2. Bėgimo nuotolis – 6 km. Trasa – asfaltuotas dviračių takas ir miesto gatvės.

2.3. Išvykimas į starto vietą  9:00 val. autobusu iš Vilkaviškio kultūros centro aikštelės.

2.4. Išankstinė registracija www.sport@vilkaviskis.lt  iki birželio 26 d. 24:00 val. Varžybų dieną pavėlavusiųjų registracija ir numerių išdavimas 9:15-9:45 val. prie Vilkaviškio krašto muziejaus.

3. ORGANIZATORIAI

3.1. Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos švietimo,  kultūros ir sporto centras ir Vilkaviškio rajono sporto mokykla. Varžybų vyr. teisėjas Modestas Saldukaitis (tel. 861636987).

4. DALYVIAI

          4.1. Bėgime gali dalyvauti bėgimo mėgėjai ir profesionalai, pasitikrinę sveikatą ir gavę gydytojo leidimą dalyvauti bėgime. Organizatoriai neatsako už varžybų metu patirtas traumas. Kiekvienas atsako už savo sveikatą, pasirašydamas registracijos lape. Už nepilnamečių dalyvavimą ir sveikatą varžybų metu ir po jų, atsako delegavusi organizacija (mokykla), treneriai ar tėvai. Dalyviai bėgime dalyvauja laisva valia, savo noru ir prisiima visą su dalyvavimu bėgime susijusią riziką (tame tarpe ir su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) bei įsipareigoja dėl to nereikšti organizatoriams jokių pretenzijų.

          4.2. Dalyviai turi laikytis varžybų taisyklių, sąžiningai rungtyniauti, nuotolį įveikti savo jėgomis ir nesinaudoti kitų pagalba.

          4.3. Dalyviai numerius turi prisisegti gerai teisėjams matomoje vietoje ir grąžinti po finišo.

5. PROGRAMA

          I grupė      mergaitės                         M           (1998 m. g . ir jaunesnės)  6 km

                          berniukai                           V           (1998 m. g. ir jaunesni)               6 km

          II grupė     merginos ir moterys        M             (1997 m. g. ir vyresnės)              6 km

                          jaunuoliai ir vyrai            V           (1997 m. g. ir vyresni)                   6 km

6. APDOVANOJIMAS

6.1. Abiejų amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai apdovanojami medaliais ir diplomais. Dalyviai, atskirose grupėse iškovoję 4-10 vietas, apdovanojami atminimo medaliais. Absoliutūs nugalėtojai tarp moterų ir vyrų -  taurėmis.

                                                                                                                                                                                                                   Organizatoriai

 

Laurynas Damidavičius iškovojo Europos jaunių imtynių čempionato bronzos medalį!

Laurynas Damidavičius iškovojo Europos jaunių imtynių čempionato bronzos medalį!

Šiandien Samokove (Bulgarija) startavusiame Europos jaunių laisvųjų imtynių čempionate bronzos medalį iškovojo Laurynas Damidavičius!

Septyniolikmetis trenerių Jono ir Mindaugo Jurkynų auklėtinis svorio kategorijos iki 85 kilogramų pirmose imtyse vienodu rezultatu 10:0 tiesiog sutrypė moldavą Gheoghe Erhaną ir graiką Alexandrosą Tsantikidį. Kova su vengru Bendeguzu Tothu dėl išėjimo į finalą baigėsi taikiai 6:6, tačiau papildomi rodikliai lėmė, kad pergalė atiteko Vengrijos atletui. Nepaisant apmaudžios nesėkmės, Laurynas deramai nusiteikė lemiamai dvikovai su rumunu Marianu Lumgu. Vilkaviškietis jau pirmame kėlinuke pabėgo į priekį (4:0), o antroje imties pusėje iškovojo dar du taškus ir, desertui, įsmeigė varžovo mentes į kilimą bei iškovojo švarią pergalę. Svoryje kovojo 20 imtynininkų.

 

 

MISIJA

      Per sportą skatinti vaikų ir jaunimo saviraišką, ugdyti talentingus sportininkus, galinčius deramai atstovauti savivaldybei, šaliai Europos ir Pasaulio čempionatuose, kituose tarptautiniuose renginiuose.

VIZIJA

          Vilkaviškio  rajono  sporto  mokykla  -  demokratiškai savo darbą organizuojanti neformaliojo vaikų ir jaunimo sportinio rengimo įstaiga, puoselėjanti žmogaus dvasines ir fizines galias.

STRATEGINIAI TIKSLAI

1. Plėtoti kultūrą ir sportą, sudaryti palankią aplinką bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams ir kitiems rajono gyventojams laisvalaikio užimtumui ir sportui bei sveikatos stiprinimui.

2. Sudaryti sąlygas visiems norintiems sportuoti, ugdyti talentingus sportininkus, siekiant deramai atstovauti rajonui ir Lietuvai įvairaus lygio varžybose.

FUNKCIJOS

  • Papildomo ugdymo proceso mokiniams organizavimas per 7 sporto šakas.
  • Mokinių sportinės veiklos koordinavimas rajone ( BLM).
  • Varžybų ir kitų sportinių renginių vykdymas.
  • Informacijos  ir metodinės  pagalbos  teikimas  suinteresuotiems asmenims bei organizacijoms.

ISTORIJA

Įkurta 1964m. ir vadinosi Vilkaviškio rajono vaikų ir jaunių sporto mokykla.

Nuo 1992 m. vadinasi Vilkaviškio rajono sporto mokykla.

                   Vilkaviškio rajono sporto mokykla yra vaikų ir jaunimo ugdymo savivaldybės biudžetinė įstaiga, sudaranti sąlygas saviraiškai per sportą, koordinuojanti vaikų, mokinių, jaunuolių kūno kultūros ir sporto veiklą rajone.

 1964 m. mokykloje įvesta trenerio pareigybės 1,5 etato: futbolo (0,5 etato), stalo teniso (0,5 etato) ir  lengvosios atletikos (0,5 etato). Dirbo trys treneriai: G. Girdauskas, V. Kerušauskas ir V. Kirvelaitytė. Mokyklą lankė apie 100 mokinių.

 1969 metais įsteigiamas krepšinio, 1981 m. – šachmatų, 1988 m. - klasikinių imtynių, o 2001 m. - dviračių sporto skyriai.

Šiuo metu mokykloje dirba 17 etatinių trenerių ir 7 antraeilininkai. Veikia 7 sporto šakų skyriai: futbolo, lengvosios atletikos, stalo teniso, krepšinio, laisvųjų imtynių, dviračių sporto, šachmatų. Treniruotes lanko 558 ugdytiniai.

 

 Mokyklos auklėtiniai, tapę Lietuvos čempionais

 

Sportininkas

Sporto šaka

Metai

Pirmasis treneris

N. Mazauskaitė

Lengvoji atletika (400)

1971

G. Būbnelis

I. Maknavičiūtė

Lengvoji atletika (aukštis)

1973

G. Būbnelis

L. Purvinskaitė

Lengvoji atletika (400)

  (200, 400,  4x100 estaf.)

1973, 1975, 1976

1974

A. Čebatoriūnas

V. Rūškytė

Lengvoji atletika (100 b/b)

(septynkovė)

1981, 1983, 1984,1985

1982

A. Česnavičius

R. Gustaitytė

Lengvoji atletika (diskas)

1995,1996,1997,1998, 2000

V. Miliauskas

K. Žeimys

Stalo tenisas

(mišrus dvejetas)

2008, 2010

2009

M. Mozūraitis

V. Puidaitė

Laisvosios imtynės

2008, 2010, 2011

J. Jurkynas

E. Skinkys

Laisvosios imtynės

2008

J. Jurkynas

A. Draugelis

Laisvosios imtynės

2011

J. Jurkynas

 

Mokyklos auklėtinių dalyvavimas tarptautinėse varžybose

 

Sportininkas

Sporto šaka

Metai

Varžybų pavadinimas

A. Dambravaitė

R. Dambravaitė

Šachmatai

Šachmatai

1992

1992

Pasaulio šachmatų olimpiada, Manila (Filipinai)

Pasaulio šachmatų olimpiada, Manila (Filipinai)

I. Janulevičiūtė

Dviračių sportas

2001

 

2002

Pasaulio jaunimo (iki 23 m.) čempionatas (Prancūzija), 7 vieta

Europos jaunimo čempionatas (Prancūzija)

L. Baltrušaitytė

Dviračių sportas

2003

Pasaulio jaunių čempionatas (Belgija)

A. Sinkevičiūtė

Dviračių sportas

2004

Europos jaunių čempionatas

S. Muraškaitė

Dviračių sportas

2004

Europos jaunių čempionatas

V. Rūškytė

Lengvoji atletika

(septynkovė)

1986

Europos čempionatas, Štutgartas (Vokietija), 7 vieta

R. Gustaitytė

Lengvoji atletika

(diskas)

1996

1998

2000

2000

Europos taurė, II grupė, 1vieta

Europos čempionatas, Budapeštas (Vengrija), 23 vieta

Europos taurės II lyga, 1 vieta

XXVII OŽ, Sidnėjus, 30 vieta

M. Križiokas

Lengvoji atletika

(rutulys)

2003

Pasaulio jaunimo čempionatas (Ispanija)

K. Žeimys

Stalo tenisas

2000

2004

2004

2006

2006

2007

2008

2008

2010

2010

Europos jaunučių čempionatas (Slovakijoje)

Europos jaunių čempionatas, Budapeštas (Vengrija)

Pasaulio čempionatas (Prancūzija)

Pasaulio čempionatas (Vokietija)

Europos jaunių čempionatas

Pasaulio čempionatas, Zagrebas (Kroatija)

Pasaulio čempionatas, Gvandžou (Kinija)

Europos čempionatas, Sankt Peterburgas(Rusija)

Pasaulio čempionatas, Maskva (Rusija)

Europos čempionatas (Čekija)

A. Rybakas

Stalo tenisas

2004

2005

Europos čempionatas, Ryga (Latvija)

Europos čempionatas, Sofija (Bulgarija)

K. Kasparaitis

Stalo tenisas

2001

Europos jaunių čempionatas (Italija)

V. Lapaitis

Stalo tenisas

2001

2002

Europos jaunių čempionatas (Italija)

Europos jaunių čempionatas, Maskva (Rusija)

J. Gavėnas

Stalo tenisas

2000

Europos jaunučių čempionatas (Slovakija)

V. Puidaitė

Laisvosios imtynės

2006

Europos jaunių čempionatas, 7 vieta

T. Baracevičius

Laisvosios imtynės

2010

Europos jaunių čempionatas, Sarajevas (Bosnija ir Hercegovina),13 vieta

P. Vasiliauskas

A. Žemaitaitis

E. Gudiškis

A. Pečiulis

Dviračių sportas

2009

Europos jaunių čempionatas, Ostendas (Belgija)

E. Gudiškis

Dviračių sportas

2010

Europos jaunių čempionatas, Ankara (Turkija), 28 vieta

A. Pečiulis

Dviračių sportas

2010

Europos jaunių čempionatas, Ankara, (Turkija)

 

Žymiausi visų laikų mokyklos sportininkai:

futbolas – A. Liubinskas (buvęs Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris), R. Arbataitis, R. Rudzevičius, K. Gražulis, V. Levendrauskas, R. Deltuva, N. Miknevičius, D. Gvildys;

 lengvoji atletika – N. Mazauskaitė, I Maknavičiūtė, L. Purvinskaitė, V. Rūškytė, A. Sinickaitė, A, Krivickas, R. Kripas, R. Gustaitytė, A. Žilinskas, M. Križiokas, A. Kulvinskaitė; 

stalo tenisas –  R. Montvila, M. Simonaitis, V. Lapaitis, K. Žeimys, K. Kasparaitis, A, Rybakas; laisvosios imtynės – E. Skinkys, V. Puidaitė, A. Draugelis;

šachmatai -  R. Dambravaitė, A. Dambravaitė;

dviračių sportas – I. Janulevičiūtė, L. Baltrušaitytė, A. Sinkevičiūtė, S. Muraškaitė, P. Vasiliauskas, A. Žemaitaitis, E. Gudiškis, A. Pečiulis.

 

Mokyklos vadovai: Gediminas Girdauskas – nuo1964 m. iki 2001 m.;

                        Algidas Karalius – nuo 2001 m. iki dabar.

2013-2014 MOKSLO METŲ VEIKLOS PRIORITETAI

          Ugdymo kokybės ir disponuojamo turto efektyvumo gerinimas.

 MOKYKLOS TIKSLAI

           Skatinti vaikų ir jaunimo saviraišką, ieškoti talentingų sportininkų, sporto mokslo bei medicinos specialistų parengtomis bei praktikoje patvirtintomis priemonėmis rengti sportininkus, galinčius deramai atstovauti rajonui ir šaliai įvairaus rango varžybose.

MOKYKLOS UŽDAVINIAI

          Ieškoti talentingų sportininkų, padėti ugdyti ir lavinti sveiką asmenybę, puoselėti dvasines, psichines ir fizines galias, diegti visą gyvenimą išliekantį pomėgį sportuoti, rengti sportininkus savivaldybės ir LR rinktinėms, teikti mokymo įstaigoms  metodinę ir organizacinę paramą kūno kultūros ir sporto klausimais, auklėti ir skatinti vaikus ir jaunimą būti gerais, dorais ir sąžiningais savo šalies patriotais bei piliečiais.